Banner Viadrina

Centrum Kompetencji Kluczowych i Uczenia się poprzez Pracę Badawczą

Zespół

kierownictwo:
Dr. Katrin Girgensohn
kierownik i zastępca kierownika naukowego
godziny przyjęć: po uprzednim ustaleniu
August-Bebel-Str. 12, pok. 101
+49 335 5534-2520
girgensohn@europa-uni.de
kierownik naukowy:
Katedra kompetencji kluczowych, procesów edukacyjnych i produkowania wiedzy ze szczególnym uwzględnieniem międzykulturowego środowiska edukacyjnego
N.N.
koordynator:
Wioletta Musekamp
August-Bebel-Str. 12, pok. 103
+49 335 5534-2540
wmusekamp@europa-uni.de
schluesselkompetenzen@europa-uni.de
pracownicy naukowi:
Verena Henkel
ewaluacja
August-Bebel-Str. 12, pok. 103
+49 335 5534-2368
henkel@europa-uni.de
Katja Kraft
koordynacja, nadzór i kształcenie tutorów
godziny przyjęć: po uprzednim ustaleniu
August-Bebel-Str. 12, pok. 102
+49 335 5534-2451
kraft@europa-uni.de
Susanne Schwarz
(obecnie na urlopie macierzyńskim)
Kształcenie w dziedzinie uczenia się i prezentowania/
e-learning i dydaktyki medialnej
August-Bebel-Str. 12, pok. 103
+49 335 5534-4228
sschwarz@europa-uni.de
Sabine Seidel
Kształcenie w dziedzinie uczenia się i prezentowania /
współpraca z CareerCenter
godziny przyjęć: po uprzednim ustaleniu
August-Bebel-Str. 12, pok. 101
+49 335 5534-2368
seidel@europa-uni.de
Gina Wiesweg
(zastępstwo za Susanne Schwarz)
Kształcenie w dziedzinie uczenia się i prezentowania/
e-learning i dydaktyki medialnej
godziny przyjęć: po uprzednim ustaleniu
August-Bebel-Str. 12, pok. 101
+49 335 5534-2368
wiesweg@europa-uni.de
Pracownicy studenccy:
Silvia Cojocaru
organizacja
August-Bebel-Str. 12, pok. 103
euv08199@europa-uni.de
 
Daniel Jurischka
administracja strony internetowej
August-Bebel-Str. 12, pok. 103
euv146076@europa-uni.de
Dane kontaktowe pracowników naszych przynależnych instytucji:
Centrum Nauczania Międzykulturowgo
Centrum Pisania
Language Center